REGULAMIN

                                                                                         Dziecięcej  Akademii   Futbolu

                                                                                                na sezon 2018/2019

                                                                                                                   § 1

Dziecięca Akademia Futbolu to szkółka , która prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna.

§ 2

Zajęcia w VII  sezonie działania rozpoczną się 04 września 2018 r. a zakończą 30 czerwca 2019 r. Program szkolenia przewiduje 8 zajęć w miesiącu 90 minut każde. Zajęcia odbywają się w okresie letnim na otwartych obiektach z naturalną i sztuczną nawierzchnią, a w okresie zimowym w hali sportowej.Prowadzą je Trenerzy piłki nożnej.

  § 3

W przypadku zmiany terminu lub miejsca prowadzenia zajęć, Trenerzy powiadomią o tym rodziców lub opiekunów z odpowiednim wyprzedzeniem.

  § 4

Podstawowy sprzęt do prowadzenia zajęć zabezpiecza  Akademia. Na Hali obowiązuje obuwie halowe z jasną podeszwą a na Stadionie obuwie na sztuczną nawierzchnię.

   § 5

Bez zgody prowadzącego zawodnicy nie mogą korzystać ze sprzętu sportowego, jak również przebywać w miejscu treningu przed zajęciami ani po ich zakończeniu.

   § 6

W czasie trwania zajęć obowiązuje zakaz wchodzenia na płytę boiska oraz parkiet hali przez wszystkie osoby, które nie uczestniczą w zajęciach Akademii. Rodzice/Opiekunowie oraz pozostałe osoby mogą oglądać zajęcia tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

   § 7

Rodzic/Opiekun przedkłada zaświadczenie, iż Podopieczny został poddany stosownym badaniom lekarskim , które umożliwiają mu udział w zajęciach Akademii. Uczestnicy wszystkich Turniejów, w których biorą udział zespoły DAF muszą posiadać aktualne karty zdrowia zawodnika.

    § 8

Miesięczna składka członkowska oraz zasady opłacania na stronie "Akademia"- Opłaty

    § 9

Głównym źródłem informacji są Trenerzy poszczególnych grup oraz strona internetowa Akademii:www.dafrzeszow.plInformacji udzielamy również drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..