Zakończył się prestiżowy Turniej o Puchar Twierdzy, w którym zagał nasz team U-10. W fazie grupowej I rundy w sobotę zespół rozegrał 7 meczy, w których odnósł 5 zwycięstw i dwa mecze zremisował zajmując I miejsce w grupie i awansował do finałowej grupy Ligi Mistrzów. W niedzielnych finałach już nie było tak dobrze chociaż w początkowej fazie DAF pokonał Karpaty Lwów 2:1 oraz Orlika Przemyśl 5:4. W kolejnym spotkaniu uległ zespołowi złożonemu z Ziomków i FA 0:2 oraz Siarce Tarnobrzeg 1:3. W ostatnim meczu Turnieju nasz team pokonał Sandecje Nowy Sącz i ostatecznie z 9 pkt.zajął 3 miejsce . Zwyciężył zespół Karpat Lwów, który to nasz zespół dwukrotnie pokonał 3:2 w fazie grupowej i 2:1 w finałowej przed wspólną drużyną FA i Ziomków zaś Kuba Koszuliński odebrał statuetkę króla stzrelców Ligi Mistrzów. W Turnieju wzięło udział 24 zespoły z kraju i zagranicy. Trzecie miejsce w tak doborowej stawce drużyn jak m.in. Legia,Wisła,Stal,Resovia,Sandecja czy Karpaty Lwów to niewątpliwie wielki kolejny sukces naszego zespołu. Drużyna grała w składzie: Mikołaj Kwiatek i Mateusz Grodzki (bramkarze) Karol Dańczak,Vincent Hałoń,Igor Polak,Bartek Rusin,Aleks Michalik,Sebastian Kula,Karol Delikat i Kuba Koszuliński a zespł prowadzili Maciej Marczydło,Krzysztof Hus oraz Łukasz Tomczyk. Dziękujemy serdecznie rodzicom i opiekunom, którzy dzielnie wspomagali nasz team.