Niezwykłą przygodę przeżyły dzieci z drużyny Skrzatów, które wystąpiły w Turnieju Copa Espanola, rozegranym w Chorzowie. Od strony sportowej był to niezwykle pożyteczny wyjazd. W swojej grupie nasi podopieczni wygrali ze Spartą Katowice 2:1, Ruchem Radzionków 1:0 i Rozwojem Katowice 3:0, ponosząc tylko jedną porażkę ze Skrą Częstochowa 1:3. W grupie finałowej w spotkaniach z bardzo mocnymi rywalami uzyskali następujące wyniki: Zagłębiem Sosnowiec 0:2, GKS Tychy 1:4, Górnikiem Zabrze 1:2. Sama rywalizacja z tak utytułowanymi klubami była ogromnym wydarzeniem, a poziomu gry nasi wychowankowie wcale nie musieli się wstydzić. Niezapomnianym przeżyciem był fakt rozgrywania meczów na legendarnym Stadionie Śląskim. Po przebudowie obiekt może pomieścić 57 300 widzów. Oprócz frajdy gry na głównej płycie dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia wnętrza stadionu, a w nim m. in. szatnię reprezentacji Polski z oryginalnymi zdjęciami kadrowiczów i koszulkami. Oprócz naszych zawodników na słowa uznania zasługują rodzice, którzy nie tylko świetnie wywiązali się z opieki nad swoimi pociechami, ale w fantastyczny sposób dopingowali naszą drużynę.

Skład naszego zespołu: Norbert Wolan, Oskar Dworak, Oliwier Stolarski, Seweryn Bukała, Tymon Szary, Filip Parol, Olaf Augustyniak , Dawid Pryk, Patryk Dziopek, Filip Wołk, Tymek Sowier. Trener – Lech Wiśniewski.

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu e-mail  DAF Bambini. Aktualny adres to:

             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o kontaktowanie się w sprawach Bambini na ten adres.