Po kilku latach cierpliwej i systematycznej pracy z naszymi dziećmi przychodzą efekty działania, które potwierdzają, że obrany przez nas kierunek jest prawidłowy. Nie tylko sukcesy w Turniejach jakie w okresie ostatniego roku odnosiły nasze zespoły ale przede wszystkim regularne podnoszenie umiejętności piłkarskich doprowadziły do momentu, w którym zdecydowaliśmy się na zrobienie kroku do przodu organizując wspólnie ze Stalą Rzeszów nową  Akademię Piłkarską. Kolejnym efektem naszego działania jest powołanie naszego trenera rocznika 2007/2008 Krzysztofa Husa na stanowisko trenera reprezentacji Podkarpacia. Serdecznie gratulujemy Trenerowi Husowi i życzymy sukcesów z kadrą Podkarpacia. Mamy nadzieję, że w składzie z naszymi wychowankami.

W przeciągu miesiąca kolejny sukces zanotowali nasi zawodnicy.Po sukcesie w Finale Tymbarku U-10 nasz zespół U-11 Irlandia zagrał w Finale Miejskim Deichmanna i wygrał z drużyną Polski 3:2 przegrywając do przerwy 0:2. Tym razem w roli głównej wystapił Szymek Pukała, który zdobył trzy bramki i poprowadził zespół do zwycięstwa. Nagrodą jest awans zespołu do Finału Krajowego, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 22-24 czerwca. Warto też dodać, że nasz zespół zagrał tylko w szescioosobowym składzie ponieważ część zespołu w ramach nagrody za zwycięstwo w Turnieju Tymbarku wyjechała do Warszawy na spotkanie z reprezentacją Polski przygotowującą się do Mistrzostw Świata.Nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu zwycięstw kolejno z Grecją 7:0, Sudanem 5:1, półfinał z Paragwajem 3:1 oraz w finał z Polską 3:2. Wielkie gratulacje dla wszystkich chłopców i trenera, którzy dzisiaj zagrali w składzie: Fabian Głąb w bramce oraz Kamil Bartkowiak,Kacper Tyrański, Kacper Tama, Szymon Pukała oraz Mateusz Woźniak. Trener Krzysztof Hus.

Zakończył się prestiżowy Turniej o Puchar Twierdzy, w którym zagał nasz team U-10. W fazie grupowej I rundy w sobotę zespół rozegrał 7 meczy, w których odnósł 5 zwycięstw i dwa mecze zremisował zajmując I miejsce w grupie i awansował do finałowej grupy Ligi Mistrzów. W niedzielnych finałach już nie było tak dobrze chociaż w początkowej fazie DAF pokonał Karpaty Lwów 2:1 oraz Orlika Przemyśl 5:4. W kolejnym spotkaniu uległ zespołowi złożonemu z Ziomków i FA 0:2 oraz Siarce Tarnobrzeg 1:3. W ostatnim meczu Turnieju nasz team pokonał Sandecje Nowy Sącz i ostatecznie z 9 pkt.zajął 3 miejsce . Zwyciężył zespół Karpat Lwów, który to nasz zespół dwukrotnie pokonał 3:2 w fazie grupowej i 2:1 w finałowej przed wspólną drużyną FA i Ziomków zaś Kuba Koszuliński odebrał statuetkę króla stzrelców Ligi Mistrzów. W Turnieju wzięło udział 24 zespoły z kraju i zagranicy. Trzecie miejsce w tak doborowej stawce drużyn jak m.in. Legia,Wisła,Stal,Resovia,Sandecja czy Karpaty Lwów to niewątpliwie wielki kolejny sukces naszego zespołu. Drużyna grała w składzie: Mikołaj Kwiatek i Mateusz Grodzki (bramkarze) Karol Dańczak,Vincent Hałoń,Igor Polak,Bartek Rusin,Aleks Michalik,Sebastian Kula,Karol Delikat i Kuba Koszuliński a zespł prowadzili Maciej Marczydło,Krzysztof Hus oraz Łukasz Tomczyk. Dziękujemy serdecznie rodzicom i opiekunom, którzy dzielnie wspomagali nasz team.

GRATULACJE !!!