Szanowni Państwo !

Po weryfikacji wyników testów oraz obserwacji w trakcie treningów w naszej Akademii i informacji uzyskanych od trenerów poszczególnych grup dokonaliśmy przydziału do nowych grup nowej Akademii. Wszyscy chłopcy z Akademii DAF, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w nowym projekcie DAF-STAL i wzięli udział w testach znaleźli się w nowych grupach. 70 chłopców znalazło się w grupach od 2007 do 2011 co stanowi bardzo dużą część nowej Akademii. Akademia jest jedna dlatego nie może być mowy o podziałach na tych ze Stali i tych nowych.Taki podział nie istnieje. Dwie równorzędne grupy rocznika 2011 stanowią wszystkie dzieci zgłoszone do testów pomieszane celowo aby nie tworzyć podgrup. Obie grupy poprowadzą Ci sami Trenerzy tym samym programem, bez żadnych wyjątków. W dwóch grupach rocznika 2010 będzie dokonywana weryfikacja co trzy miesiące i na tej podstawie będą chłopcy rotowani. Nikt nie ma stałego miejsca w grupie i proszę to przyjąć do wiadomości aby nie było później jakichkolwiek nieporozumień. Dotyczy to również wszystkich pozostałych grup z wyjątkiem grupy 2011. Chcę również wszystkich zapewnić, że jeżeli w przydziale do grup nastąpiły jakiekolwiek pomyłki to bardzo szybko wyjdą po rozpoczęciu zajęć i najpóźniej na pierwszej weryfikacji zostaną poprawione. Przy tak dużej ilości chętnych, małych grupach i bardzo wyrównanym poziomie bardzo trudno jest tak dobrać grupy aby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Proszę jednak nie zniechęcać się i wykazać cierpliwość ponieważ sytuacja w piłce dziecięcej jest bardzo dynamiczna i dzisiaj jest stan taki a jutro będzie zupełnie inny. 

Informujemy również, że do DAF-Bambini przyjmujemy zgłoszenia SMS, e-mail lub telefonicznie bezpośrednio do trenerów. Sezon rozpoczniemy 4 zajęciami wstępnymi bezpłatnymi, które odbędą się w dniach 21,24,28 i 31sierpnia od godz.16.30 do 18.00 na Stadionie Miejskim "Stal". Szczegółowe informacje dotyczace nowego sezonu podamy na zajęciach.

Po kilku latach cierpliwej i systematycznej pracy z naszymi dziećmi przychodzą efekty działania, które potwierdzają, że obrany przez nas kierunek jest prawidłowy. Nie tylko sukcesy w Turniejach jakie w okresie ostatniego roku odnosiły nasze zespoły ale przede wszystkim regularne podnoszenie umiejętności piłkarskich doprowadziły do momentu, w którym zdecydowaliśmy się na zrobienie kroku do przodu organizując wspólnie ze Stalą Rzeszów nową  Akademię Piłkarską. Kolejnym efektem naszego działania jest powołanie naszego trenera rocznika 2007/2008 Krzysztofa Husa na stanowisko trenera reprezentacji Podkarpacia. Serdecznie gratulujemy Trenerowi Husowi i życzymy sukcesów z kadrą Podkarpacia. Mamy nadzieję, że w składzie z naszymi wychowankami.

W przeciągu miesiąca kolejny sukces zanotowali nasi zawodnicy.Po sukcesie w Finale Tymbarku U-10 nasz zespół U-11 Irlandia zagrał w Finale Miejskim Deichmanna i wygrał z drużyną Polski 3:2 przegrywając do przerwy 0:2. Tym razem w roli głównej wystapił Szymek Pukała, który zdobył trzy bramki i poprowadził zespół do zwycięstwa. Nagrodą jest awans zespołu do Finału Krajowego, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 22-24 czerwca. Warto też dodać, że nasz zespół zagrał tylko w szescioosobowym składzie ponieważ część zespołu w ramach nagrody za zwycięstwo w Turnieju Tymbarku wyjechała do Warszawy na spotkanie z reprezentacją Polski przygotowującą się do Mistrzostw Świata.Nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu zwycięstw kolejno z Grecją 7:0, Sudanem 5:1, półfinał z Paragwajem 3:1 oraz w finał z Polską 3:2. Wielkie gratulacje dla wszystkich chłopców i trenera, którzy dzisiaj zagrali w składzie: Fabian Głąb w bramce oraz Kamil Bartkowiak,Kacper Tyrański, Kacper Tama, Szymon Pukała oraz Mateusz Woźniak. Trener Krzysztof Hus.