Szkółka Piłkarska DAF Rzeszów to inicjatywa, która ma na celu stworzenie miejsca, gdzie dzieci będą realizować swoje sportowe marzenia. Naszym celem jest rozwijanie aktywności fizycznej młodych ludzi, ukierunkowanej na piłkę nożną. Dzieci przede wszystkim mają czerpać radość i satysfakcję z prowadzonych zajęć i rozgrywanych meczów.

        Do realizacji tego projektu potrzebni są darczyńcy i firmy, którzy będą nas wspierać w różnych formach zarówno rzeczowych jak i  finansowych. Otrzymana pomoc zostanie przeznaczona na zakup sprzęty sportowego, strojów, dresów, czy też na inny, wskzany przez ofiarodawcę cel. Może nim być np. sfinansowanie obozu sportowego, półkolonii, czy też zorganizowanie turnieju z nazwą  Firmy w tytule lub wyjazdu na mecz elstraklasy połączony ze zwiedzaniem miasta oraz rozegraniem meczu towarzyskiego z rówieśnikami z klubowej Akademii. Wszystkie te przedsięwzięcia budują profesjonalny charakter naszej Akademii.

        Nie każdy z naszych wychowanków musi zostać piłkarzem. Ale każdy może stać się lepszym człowiekiem. Dlatego tez ogromną rolę przykładamy również do kształtowania szlachetnych cech, kultury osobistej, rywalizacji w duchu fair play i poszanowania przeciwnika.

        Idąc za przykładem naszych zachodnich sąsiadów , którzy zrobili to wiele lat wcześniej a dzisiaj zbierają owoce tej decyzji, od ponad 3 lat zachęcamy najmłodszych do sportu , a starszych uczymy podstawowych elementów piłki aby w przyszłości mieli możliwość gry na najwyższym poziomie. O dobrym kierunku świadczy wiele powstających szkółek na terenie całego kraju oraz ponad 100 osobowa  grupa adeptów w naszej Akademii od 4 do 12 lat regularnie trenująca w każdym sezonie. Zawsze za rozwojem wielkiego przedsięwzięcia stoją dobroczyńcy, którzy łączą wizerunek swojej firmy z sukceami, zadowoleniem i uśmiechem dzieci. Jeśli zechcą sprawić im Państwo radość to zapraszamy do współpracy. 

Dodatkowe informacje: 601 145 779, 507 026 014.