Wychowankowie DAF reprezentantami kadry wojewódzkiej.

adminBez kategoriiLeave a Comment

W ubiegłym tygodniu została powołana przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej reprezentacja województwa rocznika 2007, która weźmie udział w rozgrywkach o tytuł mistrzów Polski. 

Cykl przygotowań tej kadry do tych rozgrywek był prowadzony od roku.  W najbliższą środę (18.09.) reprezentacja rozegra pierwszy mecz eliminacyjny, w którym zmierzy się ze swoimi rówieśnikami reprezentującym Śląski Związek Piłki Nożnej. Zgrupowanie kadry wojewódzkiej rozpoczyna się we wtorek. 

Miło nam poinformować, że powołania do tej reprezentacji otrzymało czterech wychowanków Dziecięcej Akademii Futbolu  Rzeszów, a są to: Kamil Bartkowiak, Fabian Głąb, Szymon Pukała, Szymon Serwiński. Cała czwórka uczestniczyła w rocznym okresie przygotowawczym i teraz dostąpili zaszczytu powołania do ścisłej osiemnastki turniejowej. 

Ci młodzi , utalentowani zawodnicy, rozpoczynali swoją przygodę z futbolem w naszej 

Akademii kilka lat temu. Piłkarskiego abecadła uczyli się pod okiem  trenerów Waldemara Kłosa i Krzysztofa Husa. Kolejnym etapem w ich piłkarskiej edukacji był transfer do Akademii przy klubie Stal Rzeszów, którego DAF jest Akademią partnerską. 

Dodajmy, że Szymon Serwiński, był też powoływany do reprezentacji Polski rocznika 2007 i uczestniczył w zgrupowaniu w Gniewinie. 

Życzymy naszym wychowankom udanego startu w tych prestiżowych rozgrywkach. 

(jp)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *